Nie sme mamičky, ktoré začali na materskej šiť oblečenie svojim deťom a neprinášame ani lacný textil pochybného pôvodu z Ázie.

Sme dve rodiny so štyrmi deťmi ktoré radi trávia voľný čas vonku. My rodičia používame funkčné športové oblečenie z merino vlny a poznajúc plusy tohto jedinečného materiálu sme sa rozhodli rovnaký komfort dopriať aj našim deťom. A to nielen pri športe, ale aj pri cestovaní v autosedačke či v kočíku, pri hraní či pri spaní. Oblečenie z merino vlny má toľko výnimočných vlastností, že by bola škoda používať ho len pri športe. Našim deťom i deťom rodičov, ktorí prednosti merino vlny vedia oceniť sme sa rozhodli priniesť detské bodyčká z merino vlny a aj z bio bavlny.

Sami sme navrhli dizajn a strihy a posunuli sme ich šikovným slovenským krajčírkam. Nie všetko čo sme si zaumienili sa však z merino vlny aj dalo ušiť. To čo bolo ušité usilovne skúšal náš vlastný testovací tím v zložení Dávid, Júlia a Tomáš, no veľká vďaka patrí i Paulínke a Damiánovi. Navrhovali sme nové a nové úpravy a každý ďalší model bol o niečo lepší od predošlého. Nechceli sme nič uponáhľať. Nekonečné vylepšovania trvali mnoho mesiacov. Ako detičky rástli, viacveľkostné bodyčká „rástli“ s nimi. Vďaka rukávom s nastaviteľnou dĺžkou a extenderu medzi nožičkami z neho teraz detičky tak rýchlo nevyrastú a svoje obľúbené body si môžu užívať ešte dlhšie.

Teraz, po mnohých mesiacoch úprav a niekoľkých slepých uličkách, sa tešíme, že vám môžeme ponúknuť prvotriedny do posledného detailu prepracovaný kúsok oblečenia, za ktorým si hrdo stojíme.

Renata, Gabo, Maťa, Matúš